ENDEPL
Město Frýdlant

Valdštejnské slavnosti

17. - 19. 5. 2019 ~ Frýdlant ~ Česká republika

slider1

Zobrazit menu

Navigace

!ARCHIV

 

Vyhledávání

Program 2009

PROGRAM VALDŠTEJNSKÝCH SLAVNOSTÍ 2009

ikona souboruPROGRAM KE STAŽENÍ VE FORMÁTU PDF

Sobota 16.5.2009


NÁMĚSTÍ

8:45

verbování

šermířské skupiny

9:00

začátek kulturního programu

moderátoři (uvítání)

9:10

tanec

Sinister

9:25

V šermířské škole

Rego

9:50

tanec

Sinister

10:15

hudba

Canora

10:55

moderátoři

představení hostů slavností

11:00

příjezd a vítání Vévody

Valdštejn a jeho vojsko

11:45

kejklíř

Vítek

12:10

hudba

Karmína

13:15

divadlo

Divadlo bez střechy

13:55

kejklíř

Vítek

14:30

odjezd na bitvu

Valdštejn a jeho družina

14:35

hudba

Canora

15:20

divadlo

Divadlo bez střechy

15:45

tanec

Ambrosia

16:15

hudba

Karmína

17:15

setkání s dětmi

Valdštejn a jeho družina

nádvoří Radnice

17:30

střelba

Delitzcher Landsknechte


VEČERNÍ PROGRAM

20:00

pásmo Pocta Valdštejnovi

Sentiment du Fer, Holba

zámek

21:15

hudba

Heřmánek

náměstí

22:00

pochodňový průvod městem

všichni účinkující

22:30

ohňová show, ohňostroj

Ambrosia, Pyro&Art

náměstí

21:00

muzejní noc

volný vstup po celou noc

radnice


PROGRAM MIMO NÁMĚSTÍ

9:30 snídaně s vévodou Valdštejn Armatus nádvoří zámku

15:00

historická bitva

všechny šermířské skupiny

motorest Daniela


DĚTSKÝ PROGRAM

9:30

Aby to čert vzal

divadélko DAMU

nádvoří Radnice

11:30

divadlo

Teatro Fortissimo

nádvoří Radnice

13:00

Choboťáci, velrybáci ...

Hafan studio

nádvoří Radnice

9:00

výtvarná dílna k Muzejní noci

Dům dětí a mládeže

ulice Mládeže


Neděle 17.5.2009


NÁMĚSTÍ

9:00

začátek kulturního programu

moderátoři (uvítání)

9:10

střelba

Delitzscher Landsknechte

9:45

tanec

Greensleeves

10:15

divadlo

Teatro Fortissimo

10:50

hudba

Jagabab

11:35

divadlo

hosté z Jičína

12:00

tanec + hudba

Villanella, Al Fianco

12:35

kejklíř

Sacramont

13:30

odjezd na bitvu

Valdštejn a jeho družina

13:35

tanec

Greensleeves

14:15

divadlo

Sváťovo dividlo

14:45

hudba

Jagabab

15:15

tanec + hudba

Villanella, Al Fianco

15:35

kejklíř

Sacramont

16:00

hudba

Chodská vlna

16:30

nástup jednotek

Valdštejn a jeho družina
Delitzcher Landsknechte

17:00

odjezd Valdštejna

Valdštejn a jeho družina

17:10

hudební pocta Valdštejnovi

Swingtet

18:15

konec VS 2009


PROGRAM MIMO NÁMĚSTÍ

9:00

zahájení šachového turnaje

registrovaní a příchozí

ZŠ Purkyňova

10:00

slavnostní mše

Valdštejn a jeho družina

kostel sv. Kříže

11:00

návštěva šachového turnaje

Valdštejn a jeho družina

ZŠ Purkyňova

14:00

bitva

všechny šermířské skupiny

motorest Daniela

16:00

setkání s dětmi

Valdštejn a jeho družina

nádvoří Radnice


DĚTSKÝ PROGRAM

9:30

Improvizované pohádky

Marek Sýkora

nádvoří Radnice

10:45

loutkové divadlo

hosté z Jičína

nádvoří Radnice

12:00

Čarodějnice ze skříně

Marek Sýkora

nádvoří Radnice

9:00

výtvarná dílna

Dům dětí a mládeže

ulice Mládeže


ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA

Vytvořeno 16.11.2010 11:41:05 | přečteno 3897x | Roman Műller
 

Fotogalerie

Generální partneři

Mediální partneři

 
 
load