CSENDE
Město Frýdlant

Valdštejnskie uroczystości

15. - 17.5.2015 ~ Frýdlant ~ Česká republika
slider1

Zobrazit menu

Wyszukiwanie

Program

Program Frydlanckie Święto Wallensteina 2019. 

Program na rynku

Piątek 17. 5. 2019

14:10 Szkoła Podstawowa, Szkoła Muzyczna i Przedszkole Frýdlant, placówka kulturalna Dům dětí a mládeže Frýdlant
15:30 Klub - CO Dance Company
15:45 Pokaz mody - spojrzenie do ówczesnej garderoby
16:50 The Grizzlies
18:35 Doctor P.P.
20:20 Jakub Děkan
22:00 Aneta Langerová

23:35 RAiN

 

Sobota 18.5. 2019

09:00 Sbandieratori Castiglion di Fiorentino a Landsknechte Delitzsch - pobudka, rekrutacja, show z flagami, rozpoczęcie programu i strzelanie
09:35 Bohemian Bards – muzyka średniowieczna w nowym stylu
10:25 In Flamenus – fakir
10:50 Powitanie dostojnych gości
11:00 Przyjazd wojewody Albrechta von Wallenstein
11:30 Sbandieratori Castiglion di Fiorentino – show z flagami
12:00 Euphorica – muzyka średniowieczna
12:50 Pokaz mody - spojrzenie do ówczesnej garderoby
13:15 Grupa rekonstrukcyjna Páni z Kolína – szermierze w akcji
13:35 Komedianci na wozie – kejklíři
14:00 Ambrosia – tańce
14:40 Trifikus – muzyka i tańce średniowieczne
15:00 Pokaz mody - spojrzenie do ówczesnej garderoby
15:20 Sbandieratori Castiglion di Fiorentino – show z flagami
15:35 Wyjazd wojewody Albrechta von Wallenstein na bitwę
15:40 Sprzątanie rynku
16:10 Divadlo Bez Střechy (Teatr Bez Dachu) – groteska
17:10 Ambrosia - tańce markietanek
17:45 Powrót Albrechta von Wallenstein z wojskiem z bitwy
18:15 Euphorica – muzyka średniowieczna
18:50 Sbandieratori Castiglion Fiorentino – show z flagami
19:15 Trifikus – muzyka średniowiecza
19:35 Grupa rekonstrukcyjna Páni z Kolína – szkolenie halabardników
20:00 Komedianci na wozie – żonglerzy
20:25 Sbandieratori Castiglion Fiorentino – show z flagami
20:40 Prezentacja przebiegu  Święta Wallensteina 2019
21:00 Bohemian Bards – muzyka średniowieczna w nowym stylu
22:00 Przybycie parady z pochodniami z wojewodą z zamku
22:30 Fajerwerki
23:00 Noc muzeów
24:00 Koniec programu

Niedziela 19. 5. 2019

09:00 Sbandieratori Castiglion Fiorentino  a Landsknechte Delitzsch – pobudka, rekrutacja i strzelanie
09:30 Pokaz mody - spojrzenie do ówczesnej garderoby
09:55 Sbandieratori Castiglion Fiorentino – show z flagami – pożegnanie
10:30 Bohemian Bards – muzyka średniowieczna w nowym stylu
11:10 Divadlo Bez Střechy (Teatr Bez Dachu) – groteska
12:15 Trifikus – muzyka i tańce średniowieczne
12:40 Rego – pokazy
13:05 Ambrosia – tańce markietanek
13:30 Wyjazd wojewody Albrechta von Wallenstein z wojskiem na bitwę
13:35 Trifikus – muzyka średnowieczna
14:00 Bohemian Bards – muzyka średniowieczna w nowym stylu
14:35 Pokaz mody - spojrzenie do ówczesnej garderoby
14:55 Sprzątanie rynku
15:30 Powrót Albrechta von Wallenstein z wojskiem z bitwy
15:50 Claymore – gaelic rockowy zespół muzyczny
17:00 Musztra jednostek
17:15 Pożegnanie wojewody Albrechta von Wallenstein
17:25 Prezentacja przebiegu  Święta Wallensteina 2019
17:40 Selfish Murphy – muzyka irlandzka i celtycka
19:10 Zespół muzyczny – Mladej pes a starý kočky – country i rockowa muzyka

 

Program w pałacu

Sobota 18. 5. 2019

09:30 Sbandieratori Castiglion Fiorentino – show z flagami
09:35 Pozwitanie wojewody
09:40 Pokaz ówczesnej mody
10:10 Sinfonia – muzyka, flety Śkoła Muzyczna
10:25 Wyruszanie wojewody Albrechta von Wallenstein, Sbandieratori Castiglion Fiorentino – show z flagami
10:30 Wyjazd wojewody Albrechta von Wallenstein z wojskiem do miasta


20:00 Sbandieratori Castiglion Fiorentino - vlajková show
20:10 Trifikus i reszta – wystąpienie taneczne
20:25 Teatr Divadlo Bez Střechy
21:20 In Flamenus - Mystic fire show
22:00 Wyruszenie parady z pochodniami z wojewodą do miasta

 

Bitwy

18. 5. 2019 od godz. 16 na łące za restauracją Na Rozcestí

19. 5. 2019 od godz. 16 na łące za restauracją Na Rozcestí


Program dla dzieci na dziedzińcu ratuszowym

Sobota 18. 5. 2019

09:30 - 16:00 Warsztaty kreatywne w sali wystawienniczej
09:30 Komedianci na wozie – bajka
11:00 Ambrosia – występy taneczne dla dzieci
12:30 In Flamenus – Lubię cię , chodż się bawić
13:30 Teatr Sváťovo dividlo – „  Błazen  a baba Jaga"
17:30 Wojewoda ze swoją drużyną – wizyta programu dzieciencego

 

Niedziela 19. 5. 2019

09:30 - 15:00 Warsztaty kreatywne w sali wystawienniczej
09:30 Ambrosia -  występy taneczne dla dzieci
11:00 Teatr Sváťovo dividlo – Masza i trzy niedźwiedzie
12:15 Komedianci na wozie – bajka
14:00 In Flamenus -  Lubię cię , chodż się bawić
16:00 Wojewoda ze swoją drużyną – wizyta programu dzieciencego

 

Program w kościele pw. Znalezienia Świętego Krzyża

Sobota 18. 5. 2019

10:00 Zwiedzanie kościoła z przewodnikiem
11:00 Zwiedzanie kościoła z przewodnikiem
12:00 Zwiedzanie kościoła z przewodnikiem
13:00 Zwiedzanie kościoła z przewodnikiem
14:00 Sinfonia -  muzyka, flety Śkoła Muzyczna
15:00 Zwiedzanie kościoła z przewodnikiem
16:00 Zwiedzanie kościoła z przewodnikiem
18:00 Zwiedzanie kościoła z przewodnikiem

 

Niedziela 19. 5. 2019

10:00 Uroczysta msza
12:30 Zwiedzanie kościoła z przewodnikiem
13:30 Zwiedzanie kościoła z przewodnikiem
14:00 Zwiedzanie kościoła z przewodnikiem
15:00 Koncert Demantiova TYMPANUM MILITARE Fragium
16:30 Zwiedzanie kościoła z przewodnikiem
17:00 Sinfonia - muzyka, flety Śkoła Muzyczna 
17:30 Zwiedzanie kościoła z przewodnikiem

Zmiana programu zastrzeżona!


Wytworzono 15.2.2017 14:34:25 - aktualizowano 29.4.2019 9:05:07 | przeczytano 54201x | Martina Petrášková
 

Fotogalerie

PER016013
PER 0712 VS2015
PER 9465 VS2015
PER096413
PER073713
PER0493 VS2013
PER112411
PER 076715
1 banner foto VS2019
5 banner foto VS2019

Generální partneři

logo barevné transparentreapresslogofcLOGO etk WEBCiS LOGOalbrecht bilaAutotrendBENTELERZFLOGO

Mediální partneři

LOGO RTMRc b RGBlogotyp 2014 web
 
 
load