CSENDE
Město Frýdlant

Valdštejnskie uroczystości

15. - 17.5.2015 ~ Frýdlant ~ Česká republika
slider1

Zobrazit menu

Nawigacja

 

Wyszukiwanie

Program

PROGRAM WALDSZTEJNOWSKICH UROCZYSTOŚCI 2009

Sobota 16.5.2009


RYNEK

8:45

Werbowanie

Grupy szermierskie

9:00

Początek programu kulturalnego

Moderatorzy (powitanie)

9:10

Taniec

Sinister

9:25

W szkole szermierskiej

Rego

9:50

Taniec

Sinister

10:15

Muzyka

Canora

10:55

Moderatorzy

Przedstawienie gości uroczystości

11:00

Przybycie, Powitanie wojewody

Waldsztejn i jego wojsko

11:45

Kuglarstwo

Vítek

12:10

Muzyka

Karmína

13:15

Teatr

Divadlo bez střechy (Teatr bez dachu)

13:55

Kuglarstwo

Vítek

14:30

Wyjazd na historyczną bitwę

Waldsztejn i jego orszak

14:35

Muzyka

Canora

15:20

Teatr

Divadlo bez střechy (Teatr bez dachu)

15:45

Taniec

Ambrosia

16:15

Muzyka

Karmína

17:15

Spotkanie z dziećmi

Waldsztejn i jego orszak

Podwórzec ratusza

17:30

Strzelanie

Delitzcher Landsknechte


PROGRAM WIECZORU

20:00

Cześć dla Waldsztejna

Sentiment du Fer

Zamek

21:15

Muzyka

Heřmánek

Rynek

22:00

Korowód z pochodniami

Wszyscy uczestnicy

22:30

Ogniowy show, Fajerwerki

Ambrosia, Pyro&Art

Rynek

21:00

Muzealną noc

Przez całą noc jest bezpłatny wstęp

Ratusz


PROGRAM MIMO RYNKU

15:00

Historyczna bitwa

Wszystkie grupy szermiercze

za motelem „Daniela“


PROGRAM DLA DZIECI

9:30

Aby to čert vzal (Niech to diabli wezmą!)

Teatrzyk DAMU

Podwórzec ratusza

11:30

Teatr

Teatro Fortissimo

Podwórzec ratusza

13:00

Choboťáci, velrybáci ...

Hafan studio

Podwórzec ratusza

9:00

Warsztat plastyczny w ramach Nocy Muzealnej
Barokowe gry dla dzieci

Dom Dzieci i Młodzieży
Ulica Mládeže


Niedziela 17.5.2009


RYNEK

9:00

Początek programu kulturalnego

Moderatorzy (powitanie)

9:10

Strzelanie

Delitzscher Landsknechte

9:45

Taniec

Greensleeves

10:15

Teatr

Teatro Fortissimo

10:50

Muzyka

Jagabab

11:35

Teatr

gości z Jíčína

12:00

Taniec + Muzyka

Villanella, Al Fianco

12:35

Kuglarstwo

Sacramont

13:30

Wyjazd na historyczną bitwę

Waldsztejn i jego orszak

13:45

Taniec

Greensleeves

14:15

Teatr lalkowy

Sváťovo dividlo

14:45

Muzyka

Jagabab

15:15

Taniec + Muzyka

Villanella, Al Fianco

15:35

Kuglarstwo

Sacramont

16:00

Muzyka

Chodská vlna

16:30

Wymarsz jednostek

Waldsztejn i jego orszak
Delitzcher Landsknechte

17:00

Wyjazd Valdštejna

Valdštejn i jego orszak

17:10

Muzyczny zaszczyt dla Waldsztejna

Swingtet

18:15

Koniec Waldsztejnowskich uroczystości 2009


PROGRAM MIMO RYNKU

9:00

Otwarcie Turnieju Szachowego

Uczestnicy zarejestrowani i przyjezdni

Szkoła Podstawowa Purkyňova

10:00

Uroczysta msza

Waldsztejn i jego orszak

Kościół św. Krzyża

11:00

Wizytowanie Turnieju Szachowego

Waldsztejn i jego orszak

Szkoła Podstawowa Purkyňova

14:00

Bitwa

Wszystkie grupy szermiercze

za motelem „Daniela“

16:00

Spotkanie z dziećmi

Waldsztejn i jego orszak

Podwórzec ratusza


PROGRAM DLA DZIECI

9:30

Improwizowane bajki

Marek Sýkora

Podwórzec ratusza

10:45

Teatr lalkowy

Sváťovo dividlo

Podwórzec ratusza

12:00

Čarodějnice ze skříně (Czarownica ze skrzyni)

Marek Sýkora

Podwórzec ratusza

9:00

Barokowe gry dla dzieci

Dom Dzieci i Młodzieży
Ulica Mládeže


ZMIANA PROGRAMU ZASTRZEŻONA

ikona souboruDOKUMENT DO POBRANIA W FORMACIE PDF

Wytworzono 16.11.2010 11:41:05 | przeczytano 4161x | Roman Műller
 

Fotogalerie

PER0580 2015
2b banner foto VS2019
PER073713
PER0936
PER9218 VS2013
1 banner foto VS2019
PER 076715
PER 9866
PER1607 2011
PER096413

Generální partneři

logo barevné transparentreapresslogofcLOGO etk WEBCiS LOGOalbrecht bilaAutotrendBENTELERZFLOGO

Mediální partneři

LOGO RTMRc b RGBlogotyp 2014 web
 
 
load