Kde na vás co čeká? Podívejte se na přehlednou mapku

Valdštejnské slavnosti 2017 mají nabitý program, který se koná na řadě míst Frýdlantu. Abyste nebloudili, máme pro vás přehlednou mapu, která vám ukáže, kde se co koná a kde co důležitého najdete. 

VS mapa web

Pro všechny, kteří se k nám do Frýdlantu na slavnosti chystají, máme navíc skvělou zprávu. Mapu si nemusíte tisknout, ani pamatovat. Každý, kdo si u vchodu do placené zóny na náměstí koupí vstupenku, ji obdrží v kompletním programu slavností. A ti, kdož přijdou s už koupenou vstupenkou nebo v historickém kostýmu, si mohou program s mapkou u vstupních stanovišť samozřejmě také vyzvednout.

Ani pokud si náhodou program nevyzvednete, nemusíte bloudit. Po Frýdlantu jsou už od minulého týdne umístěny informační tabule, které obsahují program, plakát s pozvánkou a také mapa s legendou. 

A ještě informace pro rodiny s dětmi. Abyste jednoduše trefili k dětskému programu na nádvoří radnice, připravujeme pro vás orientační směrové šipky. Těšíme se, že podle nich s dětmi nebo vnoučaty za pohádkou či výtvarnými dílnami hravě trefíte. 

šipky