Náměstí o slavnostech sledují už tři webkamery

Chcete z pohodlí domova shlédnout situaci na frýdlantském náměstí v době Valdštejnských slavností? Není to nic nemožného! Firma Coprosys z Liberce zapůjčila městu Frýdlant další dvě webkamery, které ruch na náměstí snímají a vysílají do celého světa.

První webkamera na http://live.coprosys.tv/kamera.htm umístěná na radnici se dívá na tržiště a na zakrytou nefunkční kašnu, která ještě o minulých slavnostech sloužila jako pódium. Hlavní pódium, které je nyní mezi radnicí a prodejnou Barvy a laky, je pod dohledem druhé kamery na knihovně! http://live.coprosys.tv/knihovna.htm
Takže ještě váhající návštěvník se podívá doma na internet, vyhodnotí situaci ve Frýdlantě, naloží rodinu do auta nebo s ní spěchá na vlak (nejlépe historický), cestou zavolá přátelům a známým, ať jedou taky a ... Frýdlant bude praskat ve švech! :-)) Tak nějak by si to asi pořadatelé představovali. :-)

Věříme, že příznivci našich Valdštejnských slavností úplně nepodlehnou vymoženostem techniky a že si na tuto významnou kulturně-historicko-společenskou událost vyrazí osobně. Jen tak si ji mohou skutečně prožít a užít!
Těšíme se na vás tento víkend ve Frýdlantě!

Frýdlant 15/05/09